Home › Kalkulator leasingowy getin

Friday, April 21 2017, 22:29

Kalkulator leasingowy getin


leasing fiat
W sytuacji gdy prowadzimy firmę warto rozważyć zakup samochodu służbowego .

Auto firmowe pozwoli nam odciążyć swój prywatny samochód a także zaliczyć w kosztach opłaty jego eksploatacji.

Zakup samochodu firmowego można sfinansować kredytem.

Pożyczka na samochód służbowy pozwoli nam rozłożyć płatności w dogodne raty comiesięczne.

Każdy właściciel firmy chcący zainwestować w pojazd służbowy finansowany z pożyczki, w pierwszej kolejności powinien rozważyć, który samochód go konkretnie zainteresował.

Od typu pojazdu właściwie zależy wysokość raty zaciągniętego kredytu.

Następny etap to wybór banku, gdzie zwrócimy się o kredyt. Zalecamy porównać kilka ofert i najbardziej korzystną. Przed wizytą w banku należy zgromadzić wszelkie dokumenty księgowe potrzebne do udzielenia kredytu. Jako finansowanie kupna auta firmowego masz możliwość wybrać kredyt na samochód służbowy albo kredyt obrotowy bez precyzowania konkretnego celu przeznaczenia.

Każdy z nich ma swoje korzyści i wady . Kredyt na samochód jest zazwyczaj mniej oprocentowany, lecz pamiętać należy, że w dokumentach auta, jako właściciel będzie widniał bank i odsprzedaż przed spłatą pożyczki nie wchodzi w grę. Kredyt obrotowy jest droższy, ale daje swobodną możliwość operowania środkami pieniężnym a także autem zakupionym za nie.

Niezależnie od tego, który kredyt weźmiemy w banku po zakupie auta służbowego możemy pozwolić sobie na zaksięgowanie do kosztów uzyskania przychodu opłaty z nim związane. Kupując auto na kredyt, za koszty podatkowe zaliczyć możesz: prowizja od pożyczki, opłaty związane z spłacaniem kredytu jak również koszty eksploatacyjne auta ..


<< Poprzedni
Następny >>